Anasayfa» Bizden Haberler» 2.ULUSLARARASI LED VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ

2.ULUSLARARASI LED VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ


2015-06-05

        Sarnikon olarak distribütörü olduğumuz LED sektörü lideri Osram OS ve dünyanın önde gelen optik çözüm üreticisi Khatod iş birliği ile 31 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Best Western Şile Gardens Otelde düzenlemiş olduğumuz “2. Uluslararası LED Verimliliği Semineri” yoğun ilgi görmüştür.

    Almanya, Macaristan, Estonya, Romanya, Yunanistan, Bosna Hersek,  İran ve İsrail’den katılımın olduğu seminerimize Türkiye’den de Aydınlatma sektörünün önde gelen birçok firması katılmıştır. Yönetim Kurulu başkanımız Ali SEFER’in giriş konuşmasının ardından; Osram OS uygulama mühendisleri Horst VARGA ile Ales MARKYTAN; LED’in Optik Prensipleri, Elektriksel özellikleri ve Isı transferi temelleri, Khatod, Avrupa ve Asya Müdürü Christian TODARO; verimli LED uygulamalarında lens kullanımı, Osram OS, Türkiye Genel Müdürü Onur BOZARSLAN ise yeni Osram LED ürünleri hakkında bilgiler vermişlerdir.

Programımızın ardından tüm katılımcılara sertifikaları gönderilmiştir.

Seminer’de anlatılan konulara ilişkin sunum isteyenlerin, satış ilgilisi arkadaşlarımızla iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Seminerimize katkıda bulunan OSRAM OS ve KHATOD yetkililerine ve tüm konuklarımıza katılımları için teşekkür ederiz.

 

« Tüm Haberleri Gör

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene kayıt olun.