Anasayfa» Bizden Haberler» 10. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ , UYGULAMALARI VE LED AYDINLATMA FUARI

10. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ , UYGULAMALARI VE LED AYDINLATMA FUARI


2014-10-03

25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş olan "10. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ , UYGULAMALARI VE LED AYDINLATMA FUARI" ndan görüntüler.

Genel Müdürümüz ALi SEFER ile yapılan röportaj detayları:

Sarnikon, LED&LED Lighting Fuarı’nda firma bünyesinde temin ettikleri aydınlatma ürünlerini tanıttı. Sarnikon Genel Müdürü Ali Sefer bu sene fuara ilgi ve katılımın daha çok olduğunu, LED’in yaygınlaşmasıyla fuarların daha fazla ziyaretçi çektiğini söyledi. 

Sarnikon olarak 3 ana kulvarda yürüdüklerini belirten Sefer, elektronik, LED ve kasa üretimi ayrıca Osram partneri olarak LED modül ürerimi yaptıklarını açıkladı.

Ürünün çok kısa sürede tedarik ve teslimatını yaptıklarını ancak bitmiş ürün yapmadıklarını belirten Sefer, “Birçok şeyi üretebiliyor ve tedarik edebiliyoruz ancak yapmadığımız tek birşey var o da bitmiş ürün sağlamak. Yani Sarnikon markasıyla herhangi bir ürün imalatımız yoktur. Örneğin müşterimiz bir sokak lambası ya da projektör kasası üretecekse bizden sadece soğutucu kasa alabilir, isterse LED modülü olarak alabilir ya da driverını alabilir. Ancak biz firma olarak bu parçaları bir araya getirip ürün olarak satmıyoruz” dedi.

Kasayla ilgili tüm üretimlerinin %100 yerli olduğunu belirten Sefer, ülkemizde üretilebilecek ürünleri yurtdışından temin etmeyi doğru bulmadıklarını söyledi.

« Tüm Haberleri Gör

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene kayıt olun.