Anasayfa»Dıstrıbutors»Okw

OKW

OKWturtle5 (1).jpg

 

BİRLİKTE İYİ ÇÖZÜM BULMA

 

Sistem tabanlı bireysellik        

            

Kapsamlı olarak standart ürünlerimize baktığınızda kendi parçalarınız ve müşterilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda aklınızdaki ürüne uygun bir kutu seçebilirsiniz. 

 

Bir sonraki adımda kişisel ürünleriniz için sadece neye ihtiyacınız olduğunu söyleyeceksiniz.Gereksinimlerinizi karşılamak için sizinle birlikte gerekli modifikasyonları seçiyoruz. (uygun fiyat, kalite ve teslim süresi)

 

Özel kutu

 

Peki eğer gereksinimleriniz bizim standartlarımızın ötesine geçerse? Problem değil. Sizin bireysel çözümlerinizin farkına varmanıza yardımcı olmak için 35 yıllık deneyimlerimizle gelişen kutular sizi bekliyor.

 

Herhangi bir miktar için gelişen ürünlerden size ihtiyacınızın çözümünü sunabiliriz.

 

Bu broşür ile en son haberlerin yanı sıra portföyümüzün kısa bir özetini sunmak istiyoruz.

 

Ürünler ve servisler hakkında daha detaylı bilgi almak için www.okw.com  adresine bakabilirsiniz.

 

OKW’YE HOŞGELDİNİZ

 

Dünya görüşü

 

Kutu çözümleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bunlar ürüne görünüm kazandırır, fonksiyonlarını sunar ve dizaynlarının ikna ediciolduğu görülür. Bizim bilgimiz ve sizin kişiselleştirilmiş fikirlerinizle bütün standartlarımızla size destek oluyoruz.

 

Cihazınızın kalıcı başarısı için bu yalnızca size ait elektronik paket sağlar.Böylece değerini korur ve müşterilerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılar.

 

Sizin partneriniz

 

Biz 1954’ten beri yaratıcı standartları belirledik. OKW ve ayar düğmeleri tarihe geçmiştir. Elektronik sanayisi için yapılan ilk standart enclosure 1972’de düz-paket kutusu olarak sunduk.

 

Schneider Ailesinin üstün yetenekli 100 işçileri şuanda % 100 Almanya’da tasarımı ve imalatı yapılan ve hepsi OKW’ye patentli 3000 civarında aldıkları bir çok ödülle ürünleri gururla sunar. 3 kıtada 8 ülkede yan kuruluşlarımız vardır. Uzun süredir, satış ortaklarımız ve tanınmış distribütörlerimiz sizin için dünya genelinde çalışmaktadır. Sahip olduğumuz yönetim sistemi DIN eN ISO 9001 ve 14001 (DQS) standartlarına uygun olduğumuzu açıkladı.

 

Okw

Paylaş

Mesajınız Gönderildi. Uzmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Girmiş olduğunuz güvenlik kodu hatalıdır. Lütfen tekrar deneyin!

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene kayıt olun.