Anasayfa»Dıstrıbutors»Wago

WAGO

                                      wago.jpg

1951 yılında kurulan WAGO, bugün 32 farklı ülkede şirketleri bulunmaktadır. Almanya (Minden ve Sondershausen), İsviçre, Japonya, Fransa, Polonya, Çin, ABD ve Hindistan olarak dünyanın 8 farklı ülkesinde 9 üretim tesisi bulunmaktadır.  

 

 

Vizyonu ‘’ Dünyanın her tarafında kim tarafından kullanılırsa kullanılsın tamamen güvenli ve güvenilir aygıtlar ve sistemler yapmak ‘’  olan Wago ürünleri Halogen free dir yani aleve dayanıklıdır ayrıca Kema sertifikasına sahiptir. Bunların yanı sıra her ürün grubu kendi içinde gerekli olan diğer başka sertifikalara da sahiptir. Dünya çapında bu kadar sertifikaya sahip %100 güvence sağlayan başka bir marka yoktur.

 

 

Elektrik mühendisliği ve elektronik endüstrisinde yenilikçi bağlantı sistemlerine sahip olan WAGO ‘ nun eşsiz aydınlatma çözümleri şöyledir:

 

 

LED PCB Klemens     **  Zamanının kıymetini bilenler için basmalı yapısı ile tekli wago, çiftli wago diye tabir ettiğimiz klemens grubudur.

2060.png2059.pngkuplaj.png

 

 

294 Serisi Armatür Klemensleri    **  Elektrikli her türlü cihazın şebeke giriş kablolarının hızlı montajı için uygundur. 4 ayrı topraklama ayağı sunar, Topraklama için doğrudan geçme ayaklı tip olduğu gibi vidalı ve farklı hızlı montaj tipleri de mevcuttur.

294.png

 

 

Winsta Modüler Tesisat ** Ofis, mağaza, hastane gibi sürekli kullanılan alanlarda hızlı montaj ve arızalı armatürlerin enerji altında bile olsa çabucak değiştirilebilmesini sağlar. Winsta ile Dali otomasyonlarınızı zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. 

winsta.png  

 

 

Lineer Armatür Uygulamaları Çözümleri  ** Ray sistemi ile esnek aydınlatma pozisyonları yaratır. Spot ve diğer aydınlatmalar kılavuzlu ray sistemi üzerinde istenilen bir yere konumlandırılabilir.

lineer armatür.png                  277 lineer.png

 

 

 

221 Serisi Buat Klemens, Çok Amaçlı Bağlantı Klemensleri: Tüm kablo tipleri için kompakt bağlantı konektörü, elektrik tesisatçılarına tek-damarlı, çok-damarlı ve ince çok-telli gibi en çok kullanılan kablo tipleri için daha hızlı, daha basit, daha güvenilir ve daha güvenli bir tesisat uygulamasının yolunu açıyor.

buat.pngbuat 2.pngbuat 3.png

 

 

Wago

Paylaş

Mesajınız Gönderildi. Uzmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Girmiş olduğunuz güvenlik kodu hatalıdır. Lütfen tekrar deneyin!

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene kayıt olun.