Anasayfa»Elektronik Komponentler»Digikey

Digi-Key Elektronik

Firmamız, Dünya'nın En Büyük Elektronik Komponent Tedarikçisi Digi-Key Elektronik’ ten, haftada iki kez (Pazartesi ve Perşembe) düzenli olarak yükleme yapmaktadır.


Digi-Key Elektronik 40 yılı şakın süredir; 650’den fazla kaliteli marka olmuş üreticilerin, üç milyondan fazla ürününü sunan; siz değerli müşterilerimizin prototip/ tasarım ve üretim miktarlarına en hızlı şekilde karşılık veren küresel hizmet sağlayıcısıdır. Digi-Key sektöründe bir milyondan fazla stok ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder.


Digikey ürünleri direk üreticiden temin edilen %100 orijinal ürünlerdir ve talebiniz doğrultusunda uygunluk belgeleri (COC) tarafımızca siz değerli müşterilerimize verilmektedir.


Eğer Digi-Key Elektronik’ten ürün almak isterseniz?


Talep ettiğiniz malzemelere dair üretici kodunu yada Digikey stok kodunu iletmeniz yeterli olacaktır. Yetkili Digikey müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Bunun yanı sıra projeleriniz için ürün seçimlerinde yardımcı olmak için başarılı mühendislerimiz de sizlere destek olabilir.


Talep ettiğiniz malzemelerin birim maliyet hesaplaması ve Digi-Key geniş ürün yelpazesi hakkında bilgi için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Paylaş

Mesajınız Gönderildi. Uzmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Girmiş olduğunuz güvenlik kodu hatalıdır. Lütfen tekrar deneyin!

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene kayıt olun.