Anasayfa»Firma Profili

Firma Profili


firma-profili.jpg

 SARNİKON METAL VE ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

 

   Firmamızın faaliyet alanı; elektronik ve aydınlatma sektöründeki alüminyum soğutucu, LED kasa, elektronik malzeme, Lens, LED ve LED Modül ihtiyacını karşılamaktır. 

 

Aluminyum Soğutucu ve LED kasası konusunda tasarımı kendimize ait 44 adet patentli ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürünler iç piyasanın dışında, 40’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

 

LED’i ve aynı zamanda çipini kendi üreten LED dünyasının lider üreticisi Osram ve Lextar LED distribütörlüklerimiz bulunmaktadır. Osram ve Lextar Pazar payını, Dünya’da bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de Sarnikon ile üst sıralara taşımıştır.

 

Sarnikon olarak elektronik malzeme tedariğinde dünyanın lider firmalarından yüklemeler yaparak elektronik komponent ihtiyacınız karşılanmaktadır. Her hafta Uzak Doğu firmalarından düzenli yüklemelerimiz olmaktadır. Ayrıca 2 haftada bir Mouser Firmasından da yükleme yapılmaktadır. Mouser’den yapmış olduğumuz yüklemelerin temel hedefi hızlı malzeme temini; Uzak Doğu’dan yapmış olduğumuz yüklemelerin temel hedefi ucuz ve kaliteli malzeme teminidir. Ayrıca; uzman arkadaşlarımız sizin için muadil çalışması yapmakta, Uzakdoğu’da herhangi bir malzemeniz varsa cüzi fiyata mevcut yüklemelerimiz ile birlikte  sizin için getirtmektedirler.

 

OKW, Comus, Sirectifier,  UTC, Bicom firmalarının distribütörlüklerini almış bulunmakta ve her geçen gün distribütörlüklerimizi artış göstermektedir.

 

OKW, profesyonel ve son derece özellikli plastik kutuların üretimini yapan bir firmadır. EMC kaplama, IP Koruma sınıfları ve benzeri seçenekli üretimleri mevcuttur.

 

Comus, civalı tilt switches  ve röle üreticisi bir firmadır.

 

Sirectifier, güç elektroniği alanında profesyonel bir üreticidir. Genel olarak tristörler, triyaklar, doğrultucu diyotlar, hızlı kurtarma schottky diyotlar ve üzole güç modülleri gibi ürünler üzerinde faaliyet göstermektedir.

 

UTC, Taiwan’ın en büyük yarı iletken üreticilerindendir. Özellikle Power Management, Amplifier, Comparator, Analog Switch, Hall IC, Special Application Ic, Login IC, Transistor, Mosfet, Triac, SCR ve Diode üretiminde sektörün önde gelen firmalarındandır.

 

Bicom, Lens tasarımı, LED lensi ürün geliştirme ve optik konularında çalışmalar yürüten sektöründeki öncü firmalardandır. 

 

Sarnikon olarak; yenilikçi ve kendini geliştirme odaklı yapımızla, her zaman “en iyi” olmayı hedeflemekte;  kuruluşumuzdan itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hedefimize adım adım yaklaşmaktayız.

Komponent Line Kart İçin Tıklayınız

 

 

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene kayıt olun.